Logo soustředění

Přihláška na Soustředění budoucích učitelů fyziky 30. 4. – 5. 5. 2024

Soustředění se bude konat na táborové základně Domino kousek od Hluboké u Skutče (GPS 49.8369467N, 16.0796547E). Základna je v nádherné přírodě. Ubytováni budeme ve větších chatkách, jsou zde postele s matracemi, spacáky si vezměte vlastní (případně prostěradlo či karimatku, pokud je vám to tak příjemnější). Areál je to veliký a budeme ho mít celý k dispozici jen my.

Protože je základna poněkud dál od Prahy a není úplně dobře dostupná hromadnou dopravou, zvažujeme, že opět objednáme mikrobus či dokonce autobus, který by nás tam i zpět společně dopravil. Pokud byste takovou dopravu využili, uveďte to prosím v přihlášce.

Cena: V minulých letech jsme náklady na pobyt, dopravu a materiál hradili z projektu. Předpokládáme, že se to podaří i letos. Je velmi pravděpodobné, že se najde i příspěvek na jídlo. Vařit nám bude zase Věrka, takže se můžete těšit na oblíbená hraštická jídla. Pokud letos projekty nevyjdou, tak mezi účastníky rozpočítáme veškeré náklady. Celkově by ale cena měla být nízká.

Těšíme se na viděnou,

Zdeňka a Petr

Seznam přihlášených

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Jméno*
Příjmení*
Kdo jsem:
Upřesnění toho, kdo jsem (ročník, co studuji, učím, ...):
Email*
Telefon
Pokud se nebudete účastnit celého soustředění, prosím upřesněte, kdy plánujete přijet a odjet:
Letošní soustředění je dále od Prahy, proto opět zvařujeme možnost společné dopravy – lidí i materiálu.Případně upřesněte:


Nápady na odborný program (nad čím bych chtěl/a bádat, něco se dozvědět, vyzkoušet si, ... nápady pro bádání druhých, nápady pro přednášky či povídání, ... prostě cokoli, co vás napadá)
Chci tričko s letošním logem soustředění
Upřesnění trička - velikost, střih, preferovaná barva (světlá) – ALE trička nechám vyrobit, jen pokud bude dost zájemců, barvu zvolím nějakou jednotnou (světlou), cena se vejde do 450 Kč, každý si ho zaplatí ;-)
A jakékoli další vzkazy (např. zdravotní omezení, potravinové a další alergie, vzkazy pro kuchyni, nápady na mimo, vzkazy pro organizátory, ...) pište také sem:

Poslední aktualizace: 3. 9. 2021