Věříme, že situace v létě 2021 bude příznivá, a proto pilně připravujeme program.

Soustředění se bude konat 3.–17. července 2021
v Dolním Maxově (Josefův Důl) v Jizerských horách.


Letáček s informacemi k tisku

Již teď se můžete předběžně přihlásit.
Těšíme se na viděnou o prázdninách.


Letní tábor, kde na nudu není místo!

Naše soustředění je určeno pro mladé lidi, kteří mají zájem poznávat nové věci i během prázdnin. Za tímto účelem připravuje tým zkušených vedoucích dopolední matematické, fyzikální a informatické kurzy, projekty, odborné přednášky i propracovaný mimoodborný program.

Kurzy i projekty si můžete vybrat ze široké nabídky dle vlastních zájmů a dovedností. Pro Vaši práci Vám bude k dispozici vybavená dílna, počítačová laboratoř i knihovna. Další zkušenosti získáte při prezentování výsledků na závěrečné konferenci před svými kolegy a vedoucími.

V rámci mimoodborného programu na Vás čeká celotáborová hra s propracovaným příběhem. Můžete si tak protáhnout tělo, vyčistit mysl, užít spoustu zábavy a postavit se zdánlivě nepřekonatelným výzvám. Samozřejmě se můžete těšit i na tradiční táborové aktivity, jako je celodenní výlet, táborák, kytarování či taneční večer.

Lepší obrázek o našem táboře si můžete udělat po prohlédnutí galerie nebo přečtení některých projektových dokumentací z loňských ročníků.

Pokud Vás náš tábor zaujal, podívejte se na podrobnější informace k následujícímu roku nebo nám napište.