Letošní soustředění je již za námi, ale už se chystáme na léto 2023 – program dalšího soustředění bude jistě neméně vydařený.

Soustředění se bude konat od 1. do 15. července 2023
v Nekoři v Orlických horách.


Letáček s informacemi k tisku
Soustředění je určeno pro osmáky až maturanty.

Letošní soustředění je již zcela zaplněno. Můžete ale vyplnit „přihlášku“ a my vám zašleme informace o soustředění v příštím roce hned, jak budou k dispozici. Těšíme se na viděnou.


Letní tábor, kde se s nudou nepočítá!

Naše soustředění je určeno pro mladé lidi, kteří mají zájem poznávat nové věci i během prázdnin. Za tímto účelem připravuje tým zkušených vedoucích dopolední matematické, fyzikální a informatické kurzy, projekty, odborné přednášky i propracovaný mimoodborný program.

Kurzy i projekty si můžete vybrat ze široké nabídky dle vlastních zájmů a dovedností. Pro Vaši práci Vám bude k dispozici vybavená dílna, počítačová laboratoř i knihovna. Další zkušenosti získáte při prezentování výsledků na závěrečné konferenci před svými kolegy a vedoucími.

V rámci mimoodborného programu na Vás čeká celotáborová hra s propracovaným příběhem. Můžete si tak protáhnout tělo, vyčistit mysl, užít spoustu zábavy a postavit se zdánlivě nepřekonatelným výzvám. Samozřejmě se můžete těšit i na tradiční táborové aktivity, jako je celodenní výlet, táborák, kytarování či taneční večer.

Lepší obrázek o našem táboře si můžete udělat po prohlédnutí galerie nebo přečtení některých projektových dokumentací z loňských ročníků.

Pokud Vás náš tábor zaujal, podívejte se na podrobnější informace k následujícímu roku nebo nám napište.