změnit jazyk / switch language Katedra didaktiky fyziky

Matematicko-fyzikální fakulta UK

Vyhledat na KDF:

Fyzikální pokusy pro střední školy – termíny ve školním roce 2022/2023

 

datumtémačaspřihlášení
středa 30. 11. 2022Elektřina a magnetismus 
 
08:00–09:15Gymnázium ARCUS (24)
Gymnázium Nad Kavalírkou (40)
21 volných míst - již se nelze přihlásit
 
 
09:45–11:00Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (28)
Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (29)
Gymnázium GJGJ - Praha (15)
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor (13)
 
 
11:30–12:45Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (5)
středa 7. 12. 2022Akustika 
 
09:45–11:00Gymnázium Písnická, Praha (30)
Gymnázium GJGJ Praha (30)
Gymnázium Ústavní (25)
 
 
11:30–12:45Gymnázium Nad Kavalírkou (40)
Gymnázium Nad Kavalírkou (20)
pouze 25 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 14. 12. 2022Elektromagnetické vlnění 
 
09:45–11:00Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (29)
Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (29)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční (27)
 
 
11:30–12:45Gymnázium Soběslav (28)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční (40)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční (17)
středa 4. 1. 2023Mechanika 
 
08:00–09:15Bergerova (40)
Gymnázium nad kavalirkou (20)
Gymnázium nad kavalirkou (20)
Gymnázium Nad Kavalírkou (5)
 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha (30)
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha (30)
Gymnázium Soběslav (21)
pouze 4 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 11. 1. 2023Ionizující záření 
 
08:00–09:15Gymnázium Kodaňská (16)
69 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:0085 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor (31)
54 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
čtvrtek 12. 1. 2023Optika 
 
08:00–09:15Gymnázium Na Pražačce, Praha (30)
Gymnázium ARCUS (35)
pouze 20 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Nad Kavalirkou (40)
Gymnázium Nad Kavalirkou (12)
Střední škola ARCUS, s. r. o. (26)
pouze 7 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
čtvrtek 19. 1. 2023Optika 
 
08:00–09:15Gymnázium Jana Palacha Praha (40)
Střední škola ARCUS, s. r. o. (26)
pouze 19 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium Omská (40)
Gymnázium Omská (15)
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor (30)
 
 
11:30–12:45Gymnázium Omská (30)
Gymnázium Omská (30)
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor (25)
středa 25. 1. 2023Akustika 
 
09:45–11:00Gymnázium Opatov, Praha (40)
Gymnázium Opatov, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Pierra de Coubertina (30)
Gymnázium Vítězslava Nováka (26)
Gymnázium Vítězslava Nováka (27)
pouze 2 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
čtvrtek 26. 1. 2023Optika 
 
08:00–09:15Gymnázium Praha 10, Přípotoční (40)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční (40)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční (5)
 
 
09:45–11:00Gymnázium Opatov, Praha (40)
Gymnázium Opatov, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (5)
středa 8. 2. 2023Ionizující záření 
 
08:00–09:1585 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (28)
Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (28)
pouze 29 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
čtvrtek 9. 2. 2023Optika 
 
08:00–09:15Gymnázium E. Krásnohorské (30)
Gymnázium E. Krásnohorské (30)
pouze 25 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (28)
Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (27)
Gymnázium Pierra de Coubertina (30)
 
 
11:30–12:45Gymnázium J. Seiferta (40)
Gymnázium, Praha 4, Postupická (32)
pouze 13 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 15. 2. 2023Termika a molekulová fyzika 
 
09:45–11:00Gymnázium Opatov, Praha (40)
Gymnázium Opatov, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Malostranské gymnázium, Praha (25)
Malostranské gymnázium, Praha (26)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční 1337 (30)
pouze 4 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 22. 2. 2023Elektřina a magnetismus 
 
08:00–09:15Gymnázium Jana Palacha Praha (40)
Gymnázium, Praha 4, Postupická (32)
pouze 13 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium Praha 10, Přípotoční (40)
Gymnázium Praha 10, Přípotoční 1337 (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Praha 10, Přípotoční (30)
Gymnázium Omská (40)
Gymnázium Omská (15)
středa 1. 3. 2023Elektromagnetické vlnění 
 
09:45–11:00SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (32)
SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (32)
SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (21)
 
 
11:30–12:45SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (28)
SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (27)
SPŠ elektrotechnická Ječná 30, Praha 2 (28)
pouze 2 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 8. 3. 2023Mechanika 
 
08:00–09:15Malostranské gymnázium, Praha (28)
GJGJ-Praha 1 (27)
Gymnázium GJGJ - Praha (30)
 
 
09:45–11:00Gymnázium Opatov, Praha (40)
Gymnázium Opatov, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (5)
středa 15. 3. 2023Akustika 
 
09:45–11:00Gymnázium Omská (40)
Gymnázium Omská (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Špitálská 2 (40)
Gymnázium Špitálská 2 (20)
Gymnázium Kodaňská (25)
středa 22. 3. 2023Elektřina a magnetismus 
 
08:00–09:15Gymnázium Písnická, Praha (30)
Gymnázium Písnická, Praha (30)
Gymnázium Špitálská 2 (25)
 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Omská (40)
Gymnázium Omská (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 29. 3. 2023Termika a molekulová fyzika 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Jírovcova, České Budějovice (30)
Gymnázium Jírovcova, České Budějovice (30)
Podkrušnohorské gymnázium Most (25)
středa 12. 4. 2023Elektromagnetické vlnění 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Písnická, Praha (30)
Gymnázium Písnická, Praha (30)
Sportovní gymnázium Kladno (25)
středa 19. 4. 2023Mechanika 
 
08:00–09:15Gymnázium Písnická, Praha (32)
Gymnázium Písnická, Praha (31)
Gymnázium Jana Palacha Praha (20)
pouze 2 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Arcibiskupské gymnázium, Korunní, Praha (33)
Gymnázium Jírovcova, České Budějovice (32)
Gymnázium Jana Palacha Praha (20)
středa 26. 4. 2023Elektřina a magnetismus 
 
08:00–09:15Malostranské gymnázium, Praha (27)
Gymnázium Nad Kavalirkou (40)
Gymnázium Nad Kavalírkou (18)
 
 
09:45–11:00Podkrušnohorské gymnázium Most (40)
Gymnázium Kodaňská (16)
pouze 29 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Jírovcova, České Budějovice (32)
53 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
středa 3. 5. 2023Akustika 
 
09:45–11:00Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (40)
Gymnázium Teplice (5)
středa 17. 5. 2023Termika a molekulová fyzika 
 
09:45–11:00Gymnázium Nad Kavalírkou (40)
Gymnázium Nad Kavalírkou (39)
pouze 6 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:45Gymnázium Beroun (40)
Gymnázium Beroun (40)
Gymnázium Beroun (5)
středa 24. 5. 2023Ionizující záření 
 
08:00–09:15Gymnázium, Botičská 1, Praha 2 (40)
Gymnázium, Botičská 1, Praha 2 (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
09:45–11:00Gymnázium Opatov, Praha (40)
Gymnázium Opatov, Praha (40)
pouze 5 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
 
 
11:30–12:4585 volných míst - [PŘIHLÁSIT]
http://kdf.mff.cuni.cz
Aktualizováno:2022-11-22
Za správnost odpovídá: Helena Šulcová
V případě problémů se obraťte na Webmastera.